PetimEvcil.tr.gg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PetimEvcil.tr.gg Forum

En evcil pet sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

üyelerden isteğim....

5 posters
YazarMesaj
~mavii~
Admin
Admin

Kadın

üyelerden isteğim.... Empty
MesajKonu: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008 - 13:36

arkadaşlar şuan sitemizde 33 üye var ama faaliyet gösteren 1 üye var... bizden daha az sayıda üyesi olan siteler bizden daha aktif mesaj sayıları binleri bulmuş. sizden isteğim lütfen sadece üye olmakla kalmayın siteye girip bakıp çıkmayın. en azından açılan konulara yorum yapın. en fazla 10 dk nızı alır. biraz daha vakit ayırabilirseniz bi konu açın lütfen... ortada bu siteye verilen bi emek var.
Panzehir

Panzehir

Erkek
Lakap : [Panzehir]

MesajKonu: Geri: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2008 - 12:34

yani yha ben daha uye olalı 1 ay olmadı kaç aydır uye olanlardan fazla msjım var:S
http://hayvanseverizbiz.tr.gg/
ali alkan
Admin
Admin
ali alkan

MesajKonu: Geri: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008 - 18:15

Arkadaşlar Sitemizin Seçile bilmesi için 1.madde alıntı olmayan konuların olması ve sitede 24 saat online olacak veterinerlerin olması olabilir
2. seçenek ise arama motorlarında kapsamlı kayıt olması gerek...
3. seçenek her dalda sponsorlarımızın olması gerek örneğin : yem sponsoru reklam sponsoru v.s
4. seçenek sitemizi hack saldırılarına karşı koruyacak hackerlerin olması...
5. seçenek sitemizin .com .net. org .gibi adresleri olması gerek yani fazla uzun olmaması gerek ve adreslerinin tamamen site ile ilgili olması gerek... (buna fazla önem vermiyorum):...
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008 - 22:06

Katılıyorum.
Mybb ye geçmeyi çok isterim ama ne ilgilenecek vaktim var ne bir şey..Aliyide uğraştırmak istemiyorum..
Az büyüse düşünmeden bayram paralarıyla bile host domain alırımda bu böyleyken ne işe yararki..Çok site böyle alınıp battı.
http://petimevcil.tr.gg
~mavii~
Admin
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008 - 22:27

benimde teklifim önce siteyi içerik olrak dolduralım boş vakitlerimizi site için ayıralım ilginç haberler paylaşalım modlarımız ilgili oldukları konuları yeterince doldurmaya bilgi vermeye çalışsın... sonra domain alırız ve alındığında tam bir site olur dolu dolu...
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008 - 22:43

evet..bilgileride kopyalarız ?
yeni siteye aktarır sonrada siteyi yayınlarız...ama uzun süre gerekecek Smile)

yaz tatilinde belki uğraşabilirim ama ailem izin vermezler muhtmelen..okullar açılınca bilgisayara kısıt koycan diyorlar...aslında bişiy olduğu yokta neyse Smile
http://petimevcil.tr.gg
Panzehir

Panzehir

Erkek
Lakap : [Panzehir]

MesajKonu: Geri: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008 - 10:48

yani eğer hareket olursa bence site müthiş olur:)yalnız hareket lazım...
http://hayvanseverizbiz.tr.gg/
VamPReLla

Kadın
İş/Hobiler : kitap okumak t.v izlemek pc.basına geçmek:D

MesajKonu: Geri: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008 - 13:22

sitenin reklamı olsa çok daha güzel olur yada bir evcil haybanı googleden arayınca bu sitenin çıkması bence sitenin adı petimevcil yerine baska bir sey olsaydı daha çok üye topluyabilirdi=) bu da güzel tabii ama değişik biraz=)
ali alkan
Admin
Admin
ali alkan

MesajKonu: Geri: üyelerden isteğim....   üyelerden isteğim.... Icon_minitimeC.tesi 18 Ekim 2008 - 21:05

Ben sitei googlede yayınladım ama sadece sitenin ismi ile ilgili şeyler yazınca çıkıyor zaten daha fazlası forumlarda olur ama bazı sebeblerden dolayı bu foruma öyle bir sistem kurabilmek çok zor.Beniz zamanınm olsa ilgilene bilirim ama zamanım çok az zaman buldukça site ile ilgilenirim.

üyelerden isteğim....
1 sayfadaki 1 sayfası